LG.Philips LP154W01 (TL)(D1) 15.4" fényes laptop LCD kijelző panel WXGA (1280x800) 16:10 képarány. - Jelenlegi ára: 5 00
2021. október 11., hétfő
 LG. Philips LP154W01 (TL)(D1) 15. 4" fényes laptop LCD kijelző panel WXGA (1280x800) 16: 10 képarány.
- Képarány: 16: 10
- Felbontás: 1280x800
- Világítás: CCFL
- Felület: fényes, csatlakozó: 30 pin (LVDS)